Oferta szkoleniowa

Kilka słów wstępu…
Manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne i specjalistyczne na dłonie oraz stopy, praca z wrastającym paznokciem, odbudowa i korekta paznokci zniszczonych przez grzybicę i urazy mechaniczne, przedłużanie i zdobienie paznokci różnymi technikami, przedłużanie rzęs metodą 1:1, kosmetyka twarzy oraz ciała, masaże, depilacja, opalanie natryskowe – to tylko część szkoleń z naszego bogatego portfolio. Zajęcia prowadzimy na różnym stopniu zaawansowania – przeznaczone są dla osób dopiero rozpoczynających pracę w zawodzie, osób o średnim stopniu zaawansowania, jak i doskonalących techniki pracy osób zaawansowanych. Kursy odbywają się indywidualnie oraz w grupach (w zależności od tematyki szkolenia). Prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę instruktorów, według autorskiego programu nauczania. W zależności od preferencji i umiejętności kursanta, istnieje możliwość modyfikacji programu w celu dopasowania go do indywidualnych potrzeb. Na nasze szkolenia przyjeżdżają osoby z całego świata!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

NAZWA SZKOLENIACZAS 1h=60min
Przebijanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex1 dzień (2h)
Metoda żelowa kwadrat&migdał (gel basic) – I stopień3 dni (18h)

Jak się szkolić to tylko u nas!
Wyspecjalizowana kadra szkoleniowców w profesjonalny sposób pomaga zdobyć lub uzupełnić umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu. Kursanci podczas szkoleń mają okazję pracować w nowoczesnej sali szkoleniowej oraz kompleksowo wyposażonych gabinetach. Szkolenia obejmują część teoretyczną i praktyczną. Nie lekceważymy wiedzy teoretycznej, jednak zdecydowany nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, które zajmują około 80% czasu trwania każdego kursu. Pozwala nam to na doskonałe przygotowanie kursantów do dalszego, samodzielnego wykonywania zabiegów. Dla każdego z uczestników przygotowane jest odrębne stanowisko pracy wraz z pełnym wyposażeniem. Zapewniamy wszelkie produkty, materiały oraz narzędzia i urządzenia niezbędne do odbycia kursu, niektóre szkolenia wymagają posiadania własnych pędzli – zdobienia, lub narzędzi – przedłużanie rzęs.  Każdy uczestnik otrzymuje również skrypt szkoleniowy z niezbędnymi informacjami i procedurami zabiegów, który może zabrać ze sobą. Osobom przyjezdnym pomagamy w znalezieniu zakwaterowania i wyżywienia. Nie zapewniamy jednak modelek/modeli do ćwiczeń.

U nas 1 godzina trwa 60 minut!
Szkolenia odbywają się według autorskiego programu stworzonego przez naszych specjalistów. Czas trwania liczony jest w godzinach zegarowych. Każdy z uczestników traktowany jest indywidualnie, ma zapewniony spersonalizowany tok nauczania, precyzyjny trening oraz gwarancję, że szkolenie skończy się w momencie kiedy instruktor będzie miał pewność, iż kursant nabył niezbędną wiedzę i praktykę do dalszej, samodzielnej pracy. W razie jakichkolwiek problemów pojawiających się już po ukończonym szkoleniu, naszym słuchaczom dajemy możliwość bezpłatnych konsultacji telefonicznych. Każdy z uczestników, który pozytywnie ukończy kurs, otrzymuje dwujęzyczny certyfikat potwierdzający zdobycie nowych kwalifikacji. Dyplom wystawiany jest imiennie, w języku polskim oraz angielskim. Istnieje możliwość wystawienia zaświadczenia w innym języku (na wcześniejszą prośbę kursanta). Nasze certyfikaty honorowane są na całym świecie.

Nasz terminarz.
Nabór na zajęcia odbywa się systematycznie przez cały rok kalendarzowy. Szkolenia organizowane są w poniedziałki oraz wtorki, ale oczywiście zdarzają się wyjątki od tej reguły. Dlatego zawsze warto wcześniej zapoznać się z harmonogramem szkoleń,  jaki został ustalony na dany miesiąc. W razie braku w naszym kalendarzu dogodnego terminu, prosimy o kontakt drogą e-mailową lub telefoniczną – poinformujemy o następnych terminach szkoleń.

Nasi instruktorzy.
Bardzo dużą wagę przywiązujemy do edukacji i poszerzania kompetencji specjalistów zajmujących się tak odpowiedzialnym zadaniem jak nauka innych. Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy swoje doświadczenie zdobywali pod okiem autorytetów! Są oni nie tylko teoretykami, ale i praktykami – pracując na co dzień w naszym Salonie zmagają się z różnymi, często zaskakującymi przypadkami. Nasi szkoleniowcy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez systematyczny, częsty udział w szkoleniach i warsztatach. Wśród nich są autorzy artykułów oraz zdobień w czasopismach i podręcznikach, wykładowcy na pokazach i imprezach targowych, trenerzy z doświadczeniem w pracy przy pokazach oraz sesjach zdjęciowych. Grono naszych specjalistów zasila również dyplomowany juror mistrzostw stylizacji paznokci, dyplomowany podolog i członkini Polskiego Towarzystwa Podologicznego.

Podsumowując… czyli 13 powodów dlaczego warto wybrać akurat nas.
1. Oferujemy atrakcyjną cenę – bez żadnych ukrytych kosztów!
2. Posiadamy szeroki wybór szkoleń o różnym stopniu zaawansowania.
3. Nabór na zajęcia prowadzimy przez cały rok.
4. 1 godzina zajęć to 60 minut pracy przy w pełni wyposażonym stanowisku.
5. Na zajęcia praktyczne przeznaczamy około 80% czasu trwania kursu.
6. Zapewniamy produkty, materiały, narzędzia oraz urządzenia niezbędne do odbycia zajęć.
7.Szkolenia prowadzone są przez kadrę wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.
8. Zapewniamy bezpłatne konsultacje ze specjalistami już po zakończonym kursie.
9. Zajęcia prowadzone są według autorskiego programu nauczania.
10.Zdobyte kwalifikacje potwierdzamy dwujęzycznym certyfikatem honorowanym na całym świecie.
11. Zapewniamy skrypt szkoleniowy z niezbędnymi informacjami i procedurami zabiegów.
12. Przez cały czas trwania spotkania udostępniamy kącik herbaciano-kawowy.
13. Dla każdego kursanta mamy przygotowaną miłą niespodziankę!